önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme
ZorluPanel Bilmediğimiz Bilsemki Dediklerimiz
   

Yeni Başlık  Cevap Yaz
HMS Otel Programı ve Kanal Yöneticisi           (gösterim sayısı: 9)
Yazan Konu içeriği

boşluk

tr011
[tr011]
Kayıtlı Kullanıcı

Varsayılan Kullanıcı Resmi

Kayıt Tarihi: 22.04.2020
İleti Sayısı: 54
Konum: Gizli
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder

Konu Yazan: tr011
Konu Tarihi: 28.06.2020- 17:17


Geçmişten geleceğe geniş vizyonumuz ve profesyonel ekibimiz ile sizlere 2003 senesinden günümüze en kaliteli hizmetleri sunmaktayız. Sizler de teknolojinin zirvesi olan, özel tasarımları ile sizlere en nitelikli hizmetleri sunan firmamız eşliğinde sizler de üstün bir tasarım ve tasarı gruplarını keşfedebilirsiniz. Otel programı olarak da hizmet sunan firmamız, sizlerin otel, kurum veya kuruluşlarının web sitelerine özel tasarımları sunmaktadır. Sizler de HMS otel eşliğinde en ilgi çekici, insanların ilgi odağı olabilecek web sitesinin anında sahibi olabilirsiniz.

Üstün Havuz Müsaitlik Sistemi
Sizler de sunduğumuz geni hizmetler kapsamında havuz müsaitlik sistemini kullanabilirsiniz. Bu hizmet eşliğinde tüm odalarınızı müsaitlik derecesine göre satışa çıkartabilir, dolu olan odalara rezervasyon yapılmasına engel olabilirsiniz. Kanal yöneticisi hizmetlerimiz kapsamında oda içeriğinde kişi sayısına göre fiyatlandırma yapılabilir, takvime oranla senkronizasyon işlemi gerçekleştirebilinmektedir. Müşterilere sunulan geniş avantaj kapsamında döviz çeviri, iade politika ve prosedürleri müşteriler tarafından görüntülenebilir. Sizler de hemen firmamız ile iletişime gerçek anında bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Yüzlerce Otel Yazılımı
Otel yazılımı ve yazılım grupları ile sizler de otelinizin web sitesini ilgi odağı haline getirebilir, en nitelikli web sitelerden birinin sahibi olabilirsiniz. Geçmişten geleceğe engin iş tecrübemiz, profesyonel kadromuz ve üstün tasarımlarımız ile en etkili firma olma özelliği göstermekteyiz. Hemen firma veya firma yetkililerimiz ile iletişime geçebilir, en nitelikli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.Bu ileti en son tr011 tarafından 28.06.2020- 17:18 tarihinde, toplamda 2 kez değiştirilmiştir.
Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.

Portal Forum Mobil RSS
ZorluPanel Formumuzda Merak Ettiklerimiz