önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme
ZorluPanel Bilmediğimiz Bilsemki Dediklerimiz

Yeni Başlık  Cevap Yaz
WAYOUT Yurtdışı Eğitim Hakkında           (gösterim sayısı: 10)
Yazan Konu içeriği

boşluk

tr011
[tr011]
Kayıtlı Kullanıcı

Varsayılan Kullanıcı Resmi

İleti Sayısı: 79
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder

Konu Yazan: tr011
Konu Tarihi: 01.08.2020- 11:50

irlanda dil okulları ve bu okulların hakkında tüm bilgilere bu site   sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz. İrlanda yurt dışında dil öğrenmek adına en uygun olan ülke olarak bilinmektedir. 16 yıldır okulların sözleşmeli resmi temsilcisi ve kayıt ofisi olan WAYOUT ile güvenli ve kaliteli bir şekilde dil okullarına kolayca kayıt olabilirsiniz. İrlanda pek çoğu IELTS resmi test merkezi olan dil okullarıyla kaliteli ve prensipli bir eğitim imkanını sizlere sunmaktadır. Üstelik bunların yanı sıra dil okulu fiyatları da çok yüksek değildir. İrlanda da öğrenci vizesi ile çalışma izni imkanıyla bireyler kendi masraflarını kolaylıkla kazanabilirler. İngilizce dil eğitiminde ve yurt dışı eğitim sektöründe en nitelikli olan okulların da İrlanda da olduğu bilinmektedir.

İrlanda Dil Okulu Fiyatları
irlanda dil okulu fiyatları, İngilizce eğitiminin tamamı ve 4 haftalık da konaklama ile sunulmaktadır. İrlanda konsolosluğu öğrenci vizesi için en az 4 haftalık, okuldan alınmış konaklama evraklarını görmek istemektedir. Öğrenciler 4 haftalık konaklamaları boyunca bir aile yanında ya da öğrenci yurtlarında kalmaktadırlar. Bu süre zarfında ev bulur, kiralar ve 4 hafta sonunda geçiş yapmaktadırlar. Bazı öğrenciler ise eğitim aldıkları dil okulunun sunmuş olduğu konaklamalar ile devam etmeyi tercih etmektedir. Bunların yanı sıra bilmeniz gerekir ki bu dil okulu ücretleri de öğrenci vize başvurusundan hemen önce ödenmektedir.

Yeni Başlık  Cevap Yaz

Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.

Portal Forum Mobil RSS
ZorluPanel Formumuzda Merak Ettiklerimiz