önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme
ZorluPanel Bilmediğimiz Bilsemki Dediklerimiz
   

Yeni Başlık  Cevap Yaz
TJK Bülten ile At Yarışı Bülteni!           (gösterim sayısı: 10)
Yazan Konu içeriği

boşluk

tr011
[tr011]
Kayıtlı Kullanıcı

Varsayılan Kullanıcı Resmi

Kayıt Tarihi: 22.04.2020
İleti Sayısı: 79
Konum: Gizli
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder

Konu Yazan: tr011
Konu Tarihi: 01.08.2020- 12:09


At yarışları, birçok sporsever tarafından takip edilen bir oyun olmakta. At yarışı hakkında günlük bilgilerin alınması, at yarışı bülteni, yeni maçların öğrenilmesi, sonuçların incelenmesi, tahmin yapılması ve maçların heyecanlı bir şekilde izlenmesi birçok kişi tarafından tercih edilen bir durum olmakta. Bundan dolayı bu konuda internette birçok web sitesi bulunmakta. Bu doğrultuda TJK Bülten bu siteler arasında uzman ekip ile hizmet veren kaliteli bir web sitesi. Bu web sitesi sayesinde güncel maçlar öğrenilebilir, blog yazıları okunabilir, güncel haberler öğrenilebilir veya diğer özelliklerden yararlanılabilir.

Altılı Bülten
Bu web sitesini tercih etmek için birçok neden bulunmakta. Sitenin özellikleri arasında yer alan güncel maçların tablosu sayesinde bültenden haber alınabilir, yeni maçlar öğrenilebilir ve maç sonuçları incelenebilir. Türkiye dışında yabancı maçların da öğrenilebildiği web sitesinde kullanıcılar altılı bülten ile bu maçları da inceleyebilir. Web sitesi içerisinde yer alan canlı TV özelliği sayesinde bazı maçları canlı canlı izleyebilir, at yarışı heyecanını içinizde hissedebilirsiniz. Web sitesinde yer alan tahmin bölümünde de at yarışları hakkında tahminler bulunmaktadır. Eğer ki azarın elde ettiği tecrübesiyle birlikte analizlerini incelemek istiyor isen buradaki yazıları okuyabilir ve maç tahmini yaparken bu yazılardan yararlanabilirsin. Web sitesinde bulunan haberler kısmı sayesinde kullanıcılar at yarışları ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olur.


Bu ileti en son tr011 tarafından 01.08.2020- 12:09 tarihinde, toplamda 1 kez değiştirilmiştir.
Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.

Portal Forum Mobil RSS
ZorluPanel Formumuzda Merak Ettiklerimiz