önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme
ZorluPanel Bilmediğimiz Bilsemki Dediklerimiz
   

Yeni Başlık  Cevap Yaz
Burun Estetiği | Vepasilapov           (gösterim sayısı: 47)
Yazan Konu içeriği

boşluk

is_for_you
[is_for_you]
Kayıtlı Kullanıcı

Varsayılan Kullanıcı Resmi

Kayıt Tarihi: 17.11.2019
İleti Sayısı: 58
Konum: Gizli
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder

Konu Yazan: is_for_you
Konu Tarihi: 08.10.2020- 19:38


Burun Estetiği | Vepasilapov
Günümüzde en çok tercih edilen estetik ameliyatları nelerdir sorusuna yanıt olarak verilebilen burun estetiği, hem çeşitli sağlık sorunları hem de bazı estetik kaygılar nedeniyle yaptırılabilmektedir. Halk arasında daha çok rinoplasti ismi ile bilinen burun estetikleri, genç ya da yaşlı, kadın ya da erkek herkeste gönül rahatlığı ile yapılabilmektedir.
Yepyeni Bir Görünüm İçin Burun EstetiğiBurnunun yapısından ya da yüzündeki duruş şeklinden memnun olmayan kişilere tavsiye edilebilecek olan burun ameliyatı, isteyen herkesin hep hayalini kurduğu burun şekline sahip olmasına imkan vermektedir. Burun estetiğinde hastaların taleplerine göre burunlarının tamamında değişiklik yapılabildiği gibi yalnızca burun ucu estetiği ya da burun sırtı estetiği gibi daha farklı ve ufak çaplı uygulamalar da gerçekleştirilebilmektedir.
Sanıldığının aksine son derece uygun fiyatlandırmalar üzerinden sunulan burun estetiği işlemlerinde her bütçeye uygun çözümler uzman estetik merkezleri tarafından sağlanabilmektedir. Bu alanda gerçekten tecrübeli ve cazip fiyatlı bir firma arayışında olan kişilere ise uzun yıllardır plastik ve estetik cerrahi sektörünün öncülerinden olan Op. Dr. Vepa Silapov tavsiye edilebilmektedir. Müşterilerine özel olarak sunduğu dünya standartlarındaki estetik uygulamaları ile bilinen Op. Dr. Vepa Silapov’dan son derece profesyonel ve kaliteli estetik cerrahi hizmetleri alınabilmektedir.

Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.

Portal Forum Mobil RSS
ZorluPanel Formumuzda Merak Ettiklerimiz