önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme
ZorluPanel Bilmediğimiz Bilsemki Dediklerimiz
   

Yeni Başlık  Cevap Yaz
Aklın Gölgesine Bekleriz           (gösterim sayısı: 40)
Yazan Konu içeriği

boşluk

deniz
[deniz]
Kayıtlı Kullanıcı

Varsayılan Kullanıcı Resmi

Kayıt Tarihi: 30.09.2019
İleti Sayısı: 558
Konum: Gizli
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder

Konu Yazan: deniz
Konu Tarihi: 11.10.2020- 17:15


Aklın Gölgesinin kuruluş amacından başlayacak olursak; Kitaplar bize bilgileri sunarlar. Bizlerin kurmaya korktuğu hayalleri yaşatırlar. Biz ise size sadece bu hayallerinize ulaştırmak için bir köprü oluşturduk. Bilim, Sanat, Teknoloji, Tarih, Felsefe ve Psikolojinin ışığında mutualizm mantığı ile ilerleyen web sitemiz ayrıca Youtube kanalına ürettiği içerikler ile de sizleri bu yolda aydınlatmaya devam ediyor..
Bizi diğerlerinden ayıran en önemli özellik sizlere fırsat vermemiz. Siz değerli takipçilerimiz siteye İÇERİK OLUŞTUR kısmından paylaşmak istediğiniz yazınızın türünü seçerek yazmaya başlayabilir ve bizimle çalışma arkadaşı olabilirsiniz. Çünkü hedefimiz sizlerle birlikte büyümek.
2018 yılında “Bilgiyi elinde tutmak güç değil, korkaklıktır. Asıl güç, bilgiyi paylaşmaktır.” mottosu ile açılan sitemiz 2019 yılında daha da aktif hale geldi.
Ayrıca başta youtube olmak üzere tüm sosyal medya araçlarında da sizlere yardımcı olabilmek için çalışmaya devam ediyoruz.
Sizlerden gelen geri dönüşlerde bizim için değerli. Küfür hakaret vs. gibi içerikler içermeyecek şekilde yorumlar yazabilir. Bizleri eleştirebilirsiniz. Hep birlikte daha büyük bir aile için Aklın Gölgesi…
AİLENİZE HOŞ GELDİNİZ
Adres: https://www.aklingolgesi.com/

Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.

Portal Forum Mobil RSS
ZorluPanel Formumuzda Merak Ettiklerimiz