önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme
ZorluPanel Bilmediğimiz Bilsemki Dediklerimiz
   

Yeni Başlık  Cevap Yaz
2. El Eşya Alanlar Etimesgut           (gösterim sayısı: 234)
Yazan Konu içeriği

boşluk

nullsix
[nullsix]
Kayıtlı Kullanıcı

Varsayılan Kullanıcı Resmi

Kayıt Tarihi: 23.04.2018
İleti Sayısı: 273
Konum: Gizli
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder

Konu Yazan: nullsix
Konu Tarihi: 12.10.2020- 18:54


2. El Eşya Alanlar Etimesgut

Resim Ekleme

Ankardanın en eski ve köklü spotçusu 2.El eşya alanlar Etimesgut firmamız, yıllardır bu bölgede kaliteli, müşteri odaklı ve güvenilir bir hizmet sunabilecektir. Kullanmadığınız ama evinizde yer kaplayan tüm eşyaların alımı için bize başvurabilir, fiyat tekliflerimizi değerlendirebilirsiniz. Bu kapsamda web sitemiz üzerinden verilen hizmet içeriğine ve iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Etimesgut bölgesinde yer alan tüm adreslere ulaşabildiğimiz gibi sizlere hızlı, güvenli ve uygun fiyat içerikleri ile hizmet sunabilmekteyiz.


2. El Eşya Alanlar Etimesgut Firmamız Hakkında

Eniyi alışverişi yapıp sorunsuzca 2. El beyaz eşya alanlar Etimesgut firmamız tüm beyaz eşya, elektrikli ev eşyaları, mutfak eşyaları ve mobilya içeriklerinin alımını üstlenebilmektedir. Bu kapsamda ürünlerin marka ya da modeli fark etmemekte, bu iki nitelik yalnızca fiyat içeriğinde farklılıklar yaratabilmektedir. Ancak ürünün çalışır durumda olduğunun ve az kullanılmış olmasının önceliğimiz olduğunun da bilinmesi gerekecektir. Sizin için ihtiyaç fazlası olsa da tüm ürünler için hak ettiği değerin altında fiyat verilmesi mümkün olmayacaktır.


2. El Eşya Alanlar Etimesgut 7/24 Hizmet İmkanıyla…

       
  • El eşya alanlar Etimesgut firmamız ile irtibata geçilmesi halinde size fiyat konusunda bilgi verilecektir. Karşılıklı anlaşma sağlanması halinde ise gün ve saat verilecektir. En kısa sürede ulaşım sağlanarak eşyalarınız kontrol edilecek ve hak ettiği bedel size nakit olarak verilebilecektir. Eşyanızın tarafımızca satın alınması sonrasında profesyonel ekip çalışanlarımız, eşyalarınızı yerinden alarak nakliye hizmetini de üstlenebilecektir.

Elvan Ticaret Ankara ve tüm ilçelerinden ikinci el eşyalarınızı, Elektronik Eşyalarınızı, spot eşyalarınızı, antika eşyalarınızı, halı kilim yolluklarınızı, ev ofis mobilyalarınızı satın almakta. Bizimle görüşmeden eşyalarınızı satmayınız.

Telefon: 0535 671 55 23

Whatsapp: 0535 671 55 23

Web: www.ankaraikincielesya-alanlar.com

Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.

Portal Forum Mobil RSS
ZorluPanel Formumuzda Merak Ettiklerimiz