önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme
ZorluPanel Bilmediğimiz Bilsemki Dediklerimiz
   

Yeni Başlık  Cevap Yaz
Ankara Spot Eşya           (gösterim sayısı: 222)
Yazan Konu içeriği

boşluk

nullsix
[nullsix]
Kayıtlı Kullanıcı

Varsayılan Kullanıcı Resmi

Kayıt Tarihi: 23.04.2018
İleti Sayısı: 273
Konum: Gizli
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder

Konu Yazan: nullsix
Konu Tarihi: 12.10.2020- 19:10


Ankara Spot Eşya

Ankara spot eşya alarak müşterilere güven ilişkisi dahilinde hizmet sunmayı hedefleyen firmamız, farklı ürünler ile de çalışmaktadır.

       
  • el beyaz eşya, modern ya da antika tarzda mobilya, antika kategorisinde yer alan diğer değerli eşyalar, ofis ve büro malzemeleri, spot gibi ürünleri değerinde alarak müşterilerimize nakit olarak ödeme yapıyoruz.

Müşteri memnuniyetini sağlamak ve müşterilerimizin güvenini kazanabilmek adına var gücümüzle çalışıyoruz. Böylece daha faydalı işler yapmayı ve tek taraflı değil karşılıklı olarak kazanmayı hedefliyoruz. Her müşterimizi ortağımız gibi görmekteyiz. Böylece daha samimi bir iş birliğinde bulunmak hem müşterilerimiz hem de bizim açımızdan oldukça kolay oluyor.

Resim Ekleme

2. El Eşyalarınızı Nasıl Alıyoruz?
Öncelikle sizin işletmemize getirdiğiniz veya fotoğrafını web sitemiz aracılığı ile bize gönderdiğiniz 2. El eşyalarınıza fiyat belirleyerek teklif veriyoruz.

Bu iş ile ilgilenen alanında uzman çalışma arkadaşlarımız, büyük bir dikkat ve titizlik ile fiyat belirliyor. Belirlenen fiyatı değerlendirip onayladıktan sonra size iletiyoruz.

Kabul ettiğiniz takdirde nakit şeklinde anında ödeme yaparak hem sizin maddi kazanç elde etmenize olanak veriyoruz hem de eşyalarınızı çürümekten kurtarmış oluyoruz.


Bizimle Nasıl İletişime Geçebilirsiniz?
Tercih ettiğiniz arama motoruna Hakan Spot İkinci El Eşya Yazdığınızda çıkacak olan https://ankara-ikinciel-esya.net bağlantısını tıklayıp bizimle iletişime geçmeniz mümkündür.

Böylece bize Ankara spot eşya başta olmak üzere pek çok kategorideki 2. el ürünleriniz için ulaşım sağlayabilirsiniz. Web sitemiz içinde yer alan diğer iletişim bilgilerimize ve yaptığımız işlere erişmeniz de mümkündür. Ayrıca hizmet verdiğimiz her kategori paylaştığımız link içinde yer almaktadır.


Hakan Spot İkinci El Eşya


İkinci El Eşyalarınız Spot Eşyalarınız Adresinizde ve Değerinden Alınır.


Mobil: 0535 891 73 81


Adres : Demetevler 3.Cd. 418 Sk. No:35/B Demetevler / ANKARA

Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.

Portal Forum Mobil RSS
ZorluPanel Formumuzda Merak Ettiklerimiz