önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme
ZorluPanel Bilmediğimiz Bilsemki Dediklerimiz
   

Yeni Başlık  Cevap Yaz
Aysun Uğuş Yabancı Dil Kurs           (gösterim sayısı: 239)
Yazan Konu içeriği

boşluk

deniz
[deniz]
Kayıtlı Kullanıcı

Varsayılan Kullanıcı Resmi

Kayıt Tarihi: 30.09.2019
İleti Sayısı: 558
Konum: Gizli
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder

Konu Yazan: deniz
Konu Tarihi: 13.10.2020- 12:57


ENGLISH FOR COMPANIES : Aysun Uğuş Yabancı Dil Kurs
Şirketin personeline seviye tespit sınavı uygulanmasının ardından sadece o şirkete ait personelin bulunduğu özel gruplar oluşturulmaktadır. Grubun gelişimini olumsuz yönde etkileyeceğinden dolayı dışarıdan öğrenci katılımı uygun görülmemektedir.
Bu gruplar Aysun Uğuş Yabancı Dil Kursu'nun modern çalışma ortamında ders araları da dahil olmak üzere sürekli İngilizce’nin yaşandığı bir ortamda eğitimlerini alma imkanına sahip olacaklardır.Programın yoğunluğu,ders günleri ve saatleri yine şirket yetkilileri tarafından belirlenmektedir. Birebir eğitim tercih edilmesi halinde kişinin kendi tercih edeceği yoğunlukta bir program düzenlenmekte ve yine kendi tercih ettiği gün ve saatlere ayarlama yapılmaktadır. Her ders günü düzenli olarak öğretmenlerimiz tarafından tutulan gelişim ve devamlılık raporları kurumumuz tarafından değerlendirilmeye alınmasının ardından her ay şirket yetkililerine ulaştırılmaktadır.
KURUMSAL EĞİTİM
Günümüz bilgi çağında yabancı bir dil bilmek sadece bilim insanının değil, başka alanlarda çalışan bireylerin de en önemli gereksinimlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Küreselleşmenin, işletmeler arasındaki rekabetin iş, eğitim gibi amaçlarla hareketliliğin; uluslararası şirketlerin ve ticaretin hızla arttığı içinde yaşadığımız bilgi çağında dil becerilerinin geliştirilmesi konusunun, bireysel düzeyde işletme düzeyinde ve makroekonomi düzeylerinde önem taşıdığı yapılan araştırmalarla kanıtlanmıştır.
1) İHTİYAÇ ANALİZİ & HEDEFLERİN BELİRLENMESİ
Aysun Uğuş eğitim merkezi uygulamış olduğu anket sonucunda şirketlerin yabancı dil konusundaki ihtiyaçlarını belirler ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda her firmanın hedeflerine uygun programlar sunar. Uygulamış olduğumuz seviye tespit sınavı ile yabancı dili hangi oranda bildiğiniz ve eksik olduğunuz noktalar belirlenir. Bu doğrultuda size özel eğitim programları sunulur.Dil Tespit Sınavı Aşamaları:
Çoktan Seçmeli Test→ Dil bilgisi, kelime ve okuma becerilerinin ölçülmesi
Kompozisyon Oluşturma→Yazma becerisinin ölçülmesi
Mülakat→Konuşma becerisinin ölçülmesi
2) EĞİTİM PROGRAMININ UYGULANMASIKurumlara özel sunmuş olduğumuz eğitim programlarımız:GENEL İNGİLİZCEİŞ İNGİLİZCESİCONVERSATION CLUBÖZEL DERSLER
3) ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME( GELİŞİM RAPORLARI)Kurs süresince her ay öğrenci başarısı ve devam raporları hazırlanarak öğrenciler yakından takip edilir. Kurs bitişinde final testleri uygulanarak öğrenci başarıları ölçülür.   www.aysunugus.com.tr adresinden gelişim raporlarınızı takip edebilirsiniz.Öğrencilerimiz ayrıca Aysun Uğuş Yabancı Dil Kursu merkezin’de yabancı öğretmenler tarafından uygulanan ‘Conversation Club’ ( Konuşma Kulübü) programına ücretsiz katılabilirler.Her öğrenciye kurs bitiminde sertifika ve garanti belgesi verilmektedir.
İLETİŞİM
Beşevler mahallesi yıldırım caddesi no:277/1C ofis 105 NİLÜFER/BURSA
0850 228 88 35
0532 310 28 35
[email protected]

Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.

Portal Forum Mobil RSS
ZorluPanel Formumuzda Merak Ettiklerimiz