önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme önbellekleme
ZorluPanel Bilmediğimiz Bilsemki Dediklerimiz
   

Yeni Başlık  Cevap Yaz
Koronavirüs’ü Anlık Takip Edin!           (gösterim sayısı: 11)
Yazan Konu içeriği

boşluk

tr011
[tr011]
Kayıtlı Kullanıcı

Varsayılan Kullanıcı Resmi

Kayıt Tarihi: 22.04.2020
İleti Sayısı: 54
Konum: Gizli
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder

Konu Yazan: tr011
Konu Tarihi: 26.06.2020- 16:39


Güvenilir kaynaklardan elde ettiğimiz bilgiler ışığında sizlere dünya çapında koronavirüs hastalık oranlarını sunmaktayız. Sizler de virüsün ülkeler, iller bazında oranlarını, anlık değişimlerini ve tablo sunularına ulaşmak adına hemen site içeriğimize göz atabilir, tüm detaylı bilgilere anında erişim sağlayabilirsiniz.

Koronavirüs Tablolarını İnceleyebilirsiniz
Site içeriğinde sizler de koronavirüs tablosu ve oranlarına erişim sağlayabilir, hastalığın anlık değişimlerini dahi inceleyebilirsiniz. Site içeriğimizde yer alan analiz ve veriler tamamen güvenilir ve doğru kaynaklardan temin ediliyor olup, gözlemlemeler sonucu sizlerle paylaşılmaktadır. Tablolar, grafikler ve virüsün yarattığı etkiye kadar sizlere en geniş yelpazede   tüm bilgileri sunuyoruz.   Hemen site içeriğimize göz atarak virüse dair her şeyi öğrenebilirsiniz.

Koronavirüs’e Dair Her Şey
Sizlere Koronavirüs ve yarattığı etkilere dair en güncel bilgileri sunmaktayız. Sizler de hemen site içeriğimize göz atarak koronavirüs grafikleri gibi virüsün ülkelere, illere dağılımlarının grafik analizlerine güncel olarak erişim sağlayabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz veri akışını güncel tutuyor, virüs hakkında yaşanılan güncel gelişmeleri anında sizlere aktarıyoruz. Virüsün yayım hızını öğrenmek adına grafik, tablo ve diğer materyalleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca virüs sebebi ile Türkiye veya diğer ülkelerde yaşanılan güncel olaylar hakkında da   yine sizlere çeşitli güncel bilgi aktarımı sağlamaktayız. Hemen site içeriğimizde yer alan tablo, grafik ve koronavirüs haritası eşliğinde tüm detay bilgilere en güncel şekilde erişim sağlayabilir, pandemi etkisini yakınen gözlemleyebilirsiniz.


Bu ileti en son tr011 tarafından 26.06.2020- 16:40 tarihinde, toplamda 2 kez değiştirilmiştir.
Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.

Portal Forum Mobil RSS
ZorluPanel Formumuzda Merak Ettiklerimiz